נטע

לאור חוסר הידע שלי בתחום ומגבלת הזמן שלי, ברור לי שללא הליווי של נדב הייתי עלולה לבחור לעשות טעויות מהותיות או להתייאש ולא להתקדם בתהליך ועל כן אני ממליצה על תהליך הליווי לרכישת דירה להשקעה באמצעות נדל"ן לעולם.

דודו גלעד

אני מוצא עצמי עתה, חודשים רבים לאחר שהפרויקט כבר הסתיים, ממשיך לברך את נדב כמעט בכל יום כשאני חווה מחדש את תוצאות העבודה האיכותית, שהוא דאג שתבוצע בביתי.

מאור זיו

למי שרוצה "ראש שקט" זה הפתרון המושלם – ממש תענוג. נדב התאים לי כמו כפפה ליד ונשארתי גם אחרי סיום התהליך עם חבר לחיים – הוא ממשיך לעזור ולייעץ לי גם היום. 

נעמי פגיר

נדב היה איש מקצוע וחבר תומך במהלך עבודות השיפוץ/הבניה והיה נוכח ומעורב בכל השלבים בבית – משלב החלום, התכנון, הביצוע והסיום המושלם.

זיוה ואבינועם

תוך חודש וחצי יש לנו בית חדש, מאוד נוח, תפור לפי מידותינו ועל פי דרישותינו, שכול כך כיף לחזור אליו. לא יכולנו לצפות ליותר ואנחנו מאוד מרוצים מההחלטה ומהתוצאה. תודה לכם על הכל ויישר כוח!".   

איילת ועמית

אני לא רוצה לחשוב מה היה קורה אם היינו מחכים עוד עם השיפוץ הזה. עכשיו הבית תפור עלינו, כיף לעבוד בו, לשהות בו לחיות בו – כיף של בית. תודה רבה לכם על המקצועיות, על הסבלנות, על השירותיות ועל האיכפתיות – לא סתם זה יצא כול כך מושלם".   

תאיר

בשורה התחתונה להפתעתנו, עמדתם בלוח הזמנים הקצר, שנראה לנו הזוי בהתחלה, במסגרת התקציב שהגדרנו לעצמנו ואנחנו כול כך שלמים עם התוצאה. כל יום אני מברכת מחדש על ההחלטה לבחור בכם ועל הבית החדש שקיבלתי בעזרתכם.

עירית וצפריר

לאור ההצלחה בפעם הראשונה ומכיוון ששנינו עסוקים מאוד בעבודה ובגידול הילדים – רצינו שילווה אותנו משהו מקצועי, אמין, שנוכל לסמוך עליו ונוכל במקביל להמשיך בשגרת חיינו. הבחירה בנדב היתה פשוטה.

גילה

נדב הראה לי שזה אפשרי ולקח אותי צעד, צעד לאורך כל התהליך כדי להגיע לדירת ההשקעה שלי בזמן קצר עם מעורבות מינימאלית שלי כשמהרגע הראשון הוא נסך בי בטחון ולכן הרגשתי שאני בדרך הנכונה. המקצועיות שלו, הירידה לפרטים, האיכפתיות, אנשי המקצוע המדהימים שעובדים איתו – כל אלו הביאו לתוצאה שלא חלמתי עליה

שגיא

אין ספק שהצלחתם לשנות את כללי המשחק מנקודת מבטו של הלקוח בכל הנוגע להשקעה בנדל"ן, להנגיש ולהקליל את התהליך באופן שרק מעורר תיאבון לעוד מזה. אני ממליץ ומפנה את חברי ועמיתי ללכת בדרך זו ויפה שעה אחת קודם.