בית החלומות של זיוה וארנון

למרות הלו"ז הצפוף ולמרות שהשיפוץ נפל ממש על תקופת חגי תשרי – עמדנו בלוח הזמנים כמו גם בתקציב והתוצאה היתה מעבר לציפיות – בית חלומות אמיתי שיצר למשפחה ובעיקר לזיוה ולאבינועם שדרוג מהותי באיכות החיים, בנוחות, בפונקציונאליות של הבית על כל חלליו ובנעימות וברוגע שהוא משווה לכל הבאים בו.

בית החלומות של איילת ועמית

בלוח הזמנים המתוכנן, בתקציב שהערכנו מראש הגענו לתוצאה שאיילת ועמית לא חלמו עליה – בית חדש, מודרני, נוח, חם, מזמין, נעים, שמשמש וישמש אותם לעוד המון שנים.

סיפור ההשקעה של עירית וצפריר

רווח הכספי הכללי (משכירות ומעליית שווי הנכס), אילו עירית וצפריר היו מוכרים את הדירה תוך פחות משנה מאז שסיימו את התהליך, היה עומד על למעלה מ- 200,000 ש״ח.

סיפור ההשקעה של גילה

בתוך כשנה וחצי הרווח הכספי הכללי (משכירות ומעליית ערך הנכס), אילו גילה היתה מוכרת את דירתה היה עומד על כ – 250,000 ש״ח שמתורגם לתשואה כוללת על ההון עצמי של כ – 20%  בממוצע לשנה.

סיפור ההשקעה של אוסנת וקורן – Libreros

התשואה השוטפת מהדירה לאורך השנים עולה על 10% ובאופן עקבי היא גם גדלה משנה לשנה ככול שמתווספות הביקורות – יותר מחמאות ותשבחות מהנכס ומרמת האירוח ע"י המתארחים בו.

סיפור ההשקעה של דני ורוית – Socorro

הדירה מייצרת לנו תשואה שוטפת של 8-10% ובהתחשב בעליית הערך ובעובדה שיש משכנתא של 60% מערך הנכס בתנאים של 2.5% קבועה לא צמודה ל – 20 שנים – אנחנו צופים להחזיר את ההשקעה תוך כ – 5 שנים בלבד.

סיפור ההשקעה של נועם ואורית – CDT

תשואה השוטפת מהדירה לאורך השנים עומד על כ – 9% ועליית הערך של הדירה עומדת על כ – 7% בממוצע לשנה.

בית החלומות של תאיר ואבינועם

עם כל המורכבות של העמידה בלו"ז, עמדנו גם במסגרת התקציבית ובאיכות כדי שהתוצאה תהיה מעולה, לשביעות רצונם המלא של הלקוחות.

דירת ההשקעה ב – Y

אורלי, עו"ד במקצועה ואלברטו, מנהל פרויקטים עצמאי כבני 60, הבינו שהם חייבים להגדיל את ההכנסה שלהם לקראת יציאתם לגמלאות. לאחר שכבר שהשקיעו בעבר בישראל ובחו"ל הם בחרו להשקיע בספרד, כדי לנצל את מחירי הנכסים הנמוכים ועל מנת ליצור לעצמם תוספת הכנסה שוטפת משמעותית.בשלב הכנת התוכנית העסקית ראינו שהשקעה במדריד תביא להשגת המטרות שלהם באופן מיטבי. […]

סיפור ההשקעה של הילה ושגיא

תוך פחות מ-3 חודשים סיימנו את כל התהליך משלב התוכנית העסקית ועד ההשכרה עם תוצאות הרבה יותר טובות ממה שתכננו מראש. ההשקעה בוצעה ב – 2019 במסגרתה נרכשה דירה במרכז הארץ שהשיאה תשואה כוללת על ההון העצמי (תשואה שוטפת + עליית ערך/השבחה)של כ – 25% לשנה.