מיטוב (אופטימיזציה) נכסים

שדרוג ושיפוץ הנכס שלכם יעלה את ערכו הן בממד המניב (דמי השכירות) והן בממד השבח (מחיר הנכס) וישחררו אתכם מהדאגה הכרוכה בתחזוקה השוטפת שלו.
כשמדובר על הבית שלכם – בתהליך המיטוב תוכלו להפוך אותו לבית החלומות עליו תמיד חלמתם.

עומדים לפני שיפוץ? חוששים, חרדים, מבולבלים מזה?
עם ניסיון של כ – 10 שנים במיטוב (שדרוג-שיפוץ) מאות נכסים מכל הסוגים, בארץ ובחו"ל, יש לנו את הידע, היכולת והקשרים המקצועיים בכדי לתת לכם, במקום אחד, את המענה המקיף והשלם לכל שלב בתהליך – מהגדרת הצרכים והתקציב, דרך התוכניות הראשוניות, המשך בתוכניות הביצוע המפורטות וכתבי הכמויות וכן ניהול הביצוע וכלה בעיצוב הפנים ובסטיילינג – הצבת הריהוט והלבשת הבית.

הלווי האישי שלנו משחרר אתכם מדאגות ומריצות, חוסך לכם בהוצאות, בזמן ובאנרגיות ומבטיח, שהנכס יותאם במדויק לצרכים שלכם ושהשדרוג-שיפוץ שלו יבוצע באיכות גבוהה, תוך שמירה על מסגרת התקציב והלו"ז שהגדרתם לו מראש.

כחלק מהשירות שלנו, נמליץ לכם על קבלנים ובעלי מקצוע איכותיים, מקצועיים, אמינים, מחויבים והוגנים, שבחרנו בקפידה ואנו מנוסים בעבודה אתם בעשרות פרויקטים לאורך השנים.

תהליך הלווי שלנו כולל את הפעילויות הבאות:

ייעוץ מקדים

תכנון אדריכלי

ניהול הפרויקט

סטיילינג

בשלב זה נגדיר את הצרכים ואת המטרות הפיננסיות והאישיות שאתם רוצים להשיג באמצעות מיטוב הנכס, נבחן את היתכנותן הכלכלית ונקבל החלטה על אופי השיפוץ והיקפו.
במידה ומדובר על שדרוג הבית שלכם, נכין בשלב זה פרוגרמה, שבמסגרתה נגדיר את הדרישות עבור כל חלל/חדר באופן מפורט: פונקציות ושימושים, חשמל ותאורה, מיזוג אוויר, ציוד, ריהוט, אביזרים וכו'. פרוגרמה זו תהווה את הבסיס לתכנון האדריכלי.

התכנון כולל:

  • תכנון ראשוני שיכלול: הכנת תכנית מצב קיים, בניית תכנית רעיונית לתכנון הפנים הכוללת מספר חלופות לחלוקת החלל, בחירת החלופה המיטבית והכנת תכנית העמדה סופית.
  • הכנת תוכניות ביצוע שיכללו: תכנית הריסה ובניה, תכנית נישות גבס והנמכת תקרה, תכנית אינסטלציה, תכנית חשמל ותאורה, תוכניות נגרות, רשימת אלומיניום, פריסת ריצופים וחיפויים ותוכנית צבע.
  • בחירת חומרים – ליווי לבחירה ולהזמנה של חומרי הריצוף, החיפויים והכלים הסניטריים
  • הגדרת תכולות העבודות הנדרשות ובכלל זה: כתב כמויות, אפיון חומרי הגמר והערכת העלויות בפרויקט.

ליווי מקצועי ובקרה אחר ביצוע הפרויקט לרבות:

  • הצעות מחיר ובחירת קבלנים ובעלי מקצוע – העברת סט תוכניות, רשימות ומפרטים רלוונטיים לקבלן הראשי ולבעלי המקצוע המומלצים הנדרשים בפרויקט, איסוף, בחינה והשוואת הצעות המחיר, ניהול מו"מ וחתימה על הסכם ההתקשרות עימם
  • ניהול הפרויקט – מעקב צמוד אחר התקדמות הפרויקט, תיאום ופיקוח על בעלי המקצוע, דיווח שוטף אחר ההתקדמות בפרויקט ובקרה אחר התקציב
  • מסירת הפרויקט – בדיקת ההתאמה לתכניות הביצוע ווידוא הטיפול בפערים

בפרויקטים של נכסים המשמשים למגורים נוכל לתת לכם את המענה השלם באמצעות ליווי כל תהליך הלבשת הבית, שיבצע לפי השלבים הבאים:

הגדרת צרכים וסגנון עיצובי – במסגרת זו נקיים פגישת השראה שבה נגדיר את הסגנון העיצובי ונכין "טבלת מוצרים" שתכלול את כל הפריטים שבכוונתנו לרכוש וכן נעריך ונחליט על התקציב ליישום תכנית זו
תכנית סטיילינג – נציב את כל הפריטים שנבחרו בתוכנית אדריכלית – תכנית העמדה מפורטת
בחירת פריטים ואביזרים – נקיים עמכם ימי סיור לפי נושאים: תאורה, ריהוט ואקססוריז, לבחירה ולרכישת כל הפריטים שתוכננו
אספקה והתקנה – נדאג לאספקת הפריטים שהוזמנו, נתקין ונרכיב את כל הפריטים ובכלל זה: ריהוט, ציוד חשמלי, גופי תאורה, וילונות, שטיחים, תמונות, מראות, אקססוריז עציצים וצמחים.

מה אתם מרוויחים מכל זה?
התאמה לצרכים – השיטתיות בתהליך, אפיון הצרכים והתכנון המקדים, כל אלו מבטיחים כי התוצר המוגמר יתאים לציפיות וייגזר ממסגרת התקציב שהוגדרה לו.
יעילות, התמקדות והפחתת "כאב הראש" – אנו נותנים לכם מעטפת שירות כ – One stop shop, הכולל את התכנון הפונקציונאלי והעיצובי, כמו גם את הטיפול הלוגיסטי והביצועי הכרוך בתהליך.
איכות ושירות – אנו ממזערים את הטעויות ואתם נהנים משירות VIP מבעלי המקצוע ומהספקים שלנו ובכלל זה גם האחריות על הביצוע ועל המוצרים.
עמידה בלו"ז וחסכון בזמן – הזמן המושקע מצדכם הנו מינימאלי ולוח הזמנים הכללי שעובר מתחילת השיפוץ ועד שהנכס/הבית שלכם מרוהט ומולבש באופן מושלם יהיה קצר במיוחד
תקציב ועלות – בשל התכנון המוקפד, ניהול התקציב על ידנו לאורך כל התהליך ובשל היכרותנו עם בעלי המקצוע והספקים, תהנו מהנחות משמעותיות ותוכלו להיות בטוחים שלא נפרוץ את מסגרת התקציב

מבולבלים ומתלבטים לגבי השקעה בנדל"ן? בארץ? בעולם?
מתכוונים לבצע רכישת נדל"ן להשקעה בפעם הראשונה?
מחפשים גורם מקצועי ואמין, שיוביל אתכם להשקעת נדל"ן בטוחה ורווחית בראש שקט?

אני מזמין אתכם ליצור איתי קשר כדי שאמקד אתכם בתוכנית השקעה אפקטיבית, המותאמת לצרכים ולמטרות שלכם.

לפרטים נוספים ולתאום פגישת ייעוץ
התקשרו אלינו עכשיו לטלפון 054-7625675