• נטע

  שמי נטע ואני בת 27 ואני מתגוררת במרכז הארץ. קניתי את דירתי הראשונה בהמלצת אחי ואבי, שרכשו את דירות ההשקעה שלהם בליווי של נדב במסגרת תהליך ליווי מלא שלו. החלטתי להסתייע בנדב כדי ״ללכת על בטוח״, לאור האמון והניסיון החיובי שהיה למשפחתי אתו. 

  במהלך כל הדרך נדב נפגש עימי מספר פעמים כדי להסביר וללמד אותי אודות התהליך. בנינו תכנית כלכלית, שתואמת את היכולות שלי הן בהיבט ההוצאות הראשוניות והן בהיבט החזרי המשכנתא השוטפים. ביצענו העמקה לגבי העיר הפוטנציאלית שבחרנו להשקיע בה לפי המלצתו של נדב, תוך התייחסות למחירי הנדל"ן הנוכחיים ולצפי לעליית מחירי הנדל"ן בה. 

  הגענו לסיור הכרות בעיר לאחר שנדב איתר וסינן עבורי מספר דירות, שמתאימות לתוכנית העסקית שלי. ביקרנו וסקרנו במשך יום שלם את כל הדירות, תוך כדי שנדב מצביע לי על היתרונות והחסרונות . בסופו של דבר נבחרה דירה מתאימה. 

  נדב הכווין אותי לעורכת דין נהדרת ויועץ משכנתאות שעזרו לי בהמשך התהליך. 

  יש לציין, שמההתחלה הכל עבד באופן יעיל, בזמינות מלאה לצורכי באווירה נעימה ואכפתיות. הרגשתי ששמתי את הכסף שלי בידיים בטוחות. 

  כיום, הדירה מניבה לי את שכר הדירה עפ"י מה שצפינו ומכסה באופן מלא את המשכנתא שלקחתי, בהתאם לתוכנית העסקית שאתה יצאנו לדרך. 

  לאור חוסר הידע שלי בתחום ומגבלת הזמן שלי, ברור לי שללא הליווי של נדב הייתי עלולה לבחור לעשות טעויות מהותיות או להתייאש ולא להתקדם בתהליך ועל כן אני ממליצה על תהליך הליווי לרכישת דירה להשקעה באמצעות נדל"ן לעולם.

 • הכרתי את נדב כשבצעתי שיפוץ כללי בדירתי הפרטית. נאמר לי עליו, שניתן לתת לו את מפתחות בתחילת התהליך ולקבלם בסוף, מבלי לדאוג ולו לרגע. מובן, שלאור המציאות הישראלית המוכרת,  הייתי סקפטי, וודאי כשמדובר בשיפוצים...

  אלא, שלהפתעתי ולשמחתי הרבה, פגשתי אדם וצוות בעלי מקצוע, שהיו נכונים לעבודה איכותית, ללא פשרות, בסטנדרט יוצא דופן (לטובה) בכל הקשור לעמידה בזמנים, לאיכות הביצוע ולעמידה בהתחייבויות הנוגעות למחיר שהוסכם עליו מראש וכל זאת לאחר שהדברים עוגנו בהסכם מסודר עם הקבלן הראשי. 

  אני מוצא עצמי עתה, חודשים רבים לאחר שהפרויקט כבר הסתיים, ממשיך לברך את נדב כמעט בכל יום כשאני חווה מחדש את תוצאות העבודה האיכותית, שהוא דאג שתבוצע בביתי. אני יכול לומר, ללא היסוס, שאם אזדקק שוב לבצע שיפוץ ו/או למנהל פרויקט או שאידרש להמליץ על אחד כזה - יהיה זה נדב. תודה נדב על זה, שאחרי שנים רבות היית זה  שיצר לי את בית החלומות שלי. 

 • הגענו לנדב בעקבות המלצה, לאחר שכבר התנסנו בהשקעות בנכסים בישראל, מתוך רצון לבצע את התהליך באופן מקצועי יותר. 

  ההתרשמות הראשונה היתה מהמקצועיות שלו, תוך שימת לב לכל הפרטים בקטנים. לאחר שהכנו תכנית עסקית להשקעה, קיבלתי סקירה מאוד מקיפה ומדויקת על אזור ההשקעה - למה זה נכון להשקיע שם, במקביל לדיון שערכנו על אופציות נוספות, שבשעתו בחנתי אותן. 

  שלב איתור הנכס, היה מהיר ומאוד יעיל - בסה"כ ביקרנו ב - 5 נכסים, שנדב איתור והמליץ לנו עליהם. מצאנו נכס בדיוק כמו שרצינו (בינגו), שעמד בכל הקריטריונים שהגדרנו מראש בתוכנית העסקית. 

  בחרנו בנכס שדרש שדרוג והשבחה. היתה לנו תמונה תקציבית ברורה מהרגע הראשון וכך היה גם בפועל. זאת, בין השאר, בשל העובדה שנדב עובד עם אנשי מקצוע קבועים. אני קורא לזה שלב ה"רגל על רגל" - אני ישבתי בביתי וצפיתי בטלוויזיה וקיבלתי תמונות של קרמיקות וכלים סניטריים,  שמהן הייתי צריך לבחור ובאופן דומה קיבלתי גם לאורך התקדמות הפרויקט תמונות וצילומים מהשטח. זה היה מאוד נוח ולא היינו צריכים להיטרטר לשום מקום. 

  את הנכס ראיתי בסה"כ 3 פעמים: פעם ראשונה בשלב איתור הנכס טרום רכישתו, פעם שניה בתחילת השיפוץ ופעם שלישית לאחר שהנכס היה מוכן להשכרה בתום עבודת השיפוץ וההום סטייג'ינג.

  למי שרוצה "ראש שקט" זה הפתרון המושלם - ממש תענוג. נדב התאים לי כמו כפפה ליד ונשארתי גם אחרי סיום התהליך עם חבר לחיים - הוא ממשיך לעזור ולייעץ לי גם היום. 

  אני בטוח שגם בהשקעות הבאות שלי, זה האיש ללכת אתו, למרות העובדה שיש לי כבר ניסיון. זה לא מובן מאליו, כשמדובר בתהליך שיש לו התחלה וסוף מוגדרים, שהגורם שליווה אותך בעסקה,  ממשיך ללוות אותך ונותן לך תמיכה מקצועית גם בהמשך. זה משקף את הגישה של נדב וזו גם הסיבה לכך שאני ממליץ עליו ומרגיש מאוד נוח לחזור להשקעות נוספות באמצעותו.

 • "לקח לנו הר

  מתחילת התהליך נדב, היה קשוב לצרכים שלנו, לחלומות שלנו, למגבלות הכלכליות, תוך שהוא נותן את עצותיו לשינויים הנדרשים לכל שלב.

  הוא דאג לאנשי המקצוע הטובים ביותר, ניהל עימם משא ומתן לתמחור הוגן ודאג ללוות את כל התהליך מול אנשי המקצוע ודקדק בכל פרט.

  נדב בעל ידע עצום והכרות מצוינת עם התחום והציע תמיד את החדש והיעיל ביותר.

  נדב היה איש מקצוע וחבר תומך במהלך עבודות השיפוץ/הבניה והיה נוכח ומעורב בכל השלבים בבית - משלב החלום, התכנון, הביצוע והסיום המושלם.


  מתגעגעת מאוד ❤❤❤

 • "לקח לנו הרבה זמן (שנים רבות...) להשתכנע לבצע שיפוץ כי לא מצאנו שום דירה בבניין חדש בסביבת מגורינו, שייתן לנו מענה מתאים ויהיה שווה את ההשקעה ואת כל כאב הראש שכרוך ברכישת דירה חדשה.

  מצד שני, ידענו שלהיכנס לשיפוץ זו חוויה מפוקפקת, במיוחד לאור העובדה שזיוה היא מהתחום ויודעת בדיוק במה זה כרוך. נוככה עברה שנה ועוד שנה ואנחנו היינו תקועים בדירה שהפכה עם הזמן ישנה, לא מתוחזקת ולא מתאימה לצרכים שלנו ככול שהתבגרנו. כבר כמעט התייאשנו.

  כשנפגשנו לראשונה נתתם לנו מההתחלה את התחושה שנוכל לסמוך עליכם ושזה יכול להראות אחרת באמצעותכם. למרות שהיינו סקפטיים (כולם מבטיחים הבטחות אבל לא תמיד מקיימים...) עם התקדמות השלבים ראינו שזה הולך ממש טוב, הרבה יותר חלק ממה שפחדנו והתוצאות היו בהתאמה.

  ירדתם בתכנון לפרטי הפרטים ולמרות שהיינו לנו לא פעם שאלות ורצינו לבצע שינוייים – הייתם קשובים וניהלנו שיח מקצועי פורה כדי למצוא את הפתרונות הטובים ביותר שגם לא יכאבו לנו יותר מדי בכיס...

  בסופו של דבר, עמדתם במילה שלכם, בעלי המקצוע והספקים שהבאתם לנו לאורך כל התהליך, האופן שבו ניהלתם את הפרויקט ביד רמה, ללא פשרות - כל אלו כול כך לא אופייניים לענף וזה כל פעם הפתיע אותנו מחדש.

  תוך חודש וחצי יש לנו בית חדש, מאוד נוח, תפור לפי מידותינו ועל פי דרישותינו, שכול כך כיף לחזור אליו. לא יכולנו לצפות ליותר ואנחנו מאוד מרוצים מההחלטה ומהתוצאה. תודה לכם על הכל ויישר כוח!".