הום סטייג'ינג

כדי להעלות את הערך של נכס, בפני קונים או שוכרים פוטנציאליים, חשוב להציג אותו באופן אטרקטיבי, שיצור אפקט של "WOW" וימחיש את האיכויות שבו ואת הפוטנציאל שלו. באמצעות Home Staging אנו מחוללים שינוי דרמטי בנכס בזמן קצר מאוד ובתקציב מינימאלי ועל ידי כך אנו גורמים למתעניינים להתחבר רגשית אל הנכס ומניעים אותם לבצע עסקה במהירות ובמחיר גבוה ממחיר השוק.

הרעיון ב – Home Staging הוא להפוך עסקה טובה לעסקה מצוינת. בנכסים למכירה הדבר יבוא לידי ביטוי בהעלאת מחיר המכירה ובקיצור משמעותי של תהליך המכירה. בנכסים להשכרה נוכל להשיג תשואה עודפת, ע"י שכר דירה הגבוה ממחיר השוק ובחירת שוכרים איכותיים, שיעמדו בתשלומי שכר הדירה ולא יעיקו עלינו, דבר שיביא להגדלת התפוסה ולהרבה יותר שקט לכם בניהול השוטף של הנכס והשוכרים לאורך שנים.

מטרת ה- Home Staging היא ליצור אווירה נעימה, ביתית ומזמינה בנכס. אנו עושים זאת באמצעות תהליך מהיר ופשוט הכולל: ניקיון יסודי, צביעה, ביצוע תיקונים חיוניים, אספקה והצבת ריהוט, תאורה, וילונות, תמונות, מראות ואקססוריז. לסיום נצלם את הנכס (צילום מקצועי) בסטילס ובווידיאו על מנת להציג אותו במלוא הדרו בכל ערוצי הפרסום הרלוונטיים. נסייע לכם ב -"בית פתוח", שבמסגרתו נציג את הנכס שלכם לראווה להשגת חוויה "רב חושית" למבקרים בנכס, המושכת את הקונים/שוכרים הנכונים לסגור עסקה בזמן קצר ובמינימום מאמץ מצדכם.

ניתן לבצע Home Staging בנכס כהמשך של תהליך השיפוץ, אך לעיתים קרובות הוא מייתר את הצורך בביצוע שינויים מאסיביים ובשבירת קירות.

מבולבלים ומתלבטים לגבי השקעה בנדל"ן? בארץ? בעולם?
מתכוונים לבצע רכישת נדל"ן להשקעה בפעם הראשונה?
מחפשים גורם מקצועי ואמין, שיוביל אתכם להשקעת נדל"ן בטוחה ורווחית בראש שקט?

אני מזמין אתכם ליצור איתי קשר כדי שאמקד אתכם בתוכנית השקעה אפקטיבית, המותאמת לצרכים ולמטרות שלכם.

לפרטים נוספים ולתאום פגישת ייעוץ
התקשרו אלינו עכשיו לטלפון 054-7625675