"חיכינו המון זמן עד שהשתכנענו, שאנחנו יכולים לצאת לדרך עם השיפוץ הזה – זה נראה לנו נורא מסובך וחששנו, כמו הרבה חברים שלנו, שזה יהיה בור בלי תחתית. עד כמה שזה היה ברור שאנחנו חייבים לשפץ – פשוט דחינו את הקץ לעוד שנה ועוד שנה וככה עברו להם יותר מעשרים שנים!. לא מצאנו אף אחד שבאמת אפשר לסמוך עליו – קיבלנו הצעות בעבר, נפגשנו עם מעצבות ובעלי מקצוע אבל זה לא היה זה – עד שפגשנו אתכם.  

די מהר הבנו שמדובר על משהו אחר, קונספט לגמרי שונה. שזה עובד אחרת, שיש לכם אחריות כוללת על כל התהליך – תכנון, ביצוע, ניהול מהריסת הקירות ועד הפרטים הכי קטנים של איזה שעון קיר לתלות איפה ומה יהיה גוון הווילונות וכמה כריות יהיו על כל כורסא.

לקח לנו קצת זמן, אבל די מהר נתנו בכם אמון כי ראינו שזה פשוט עובד. אמרנו שנתקדם צעד-צעד – קודם פרוגרמה ותכנון ואח"כ ביצוע ואולי גם נעשה סטיילינג אבל עם האוכל בא התיאבון וראינו שזה הרבה יותר פשוט וזה ממש רץ – יש לכם את הידע, יש לכם את כל בעלי המקצוע והספקים ואתכם זה פשוט זורם. מחוויה מבעיתה זה הפך להיות כיף.

בשורה התחתונה להפתעתנו, עמדתם בלוח הזמנים הקצר, שנראה לנו הזוי בהתחלה, במסגרת התקציב שהגדרנו לעצמנו ואנחנו כול כך שלמים עם התוצאה. כל יום אני מברכת מחדש על ההחלטה לבחור בכם ועל הבית החדש שקיבלתי בעזרתכם. כיף לי במיוחד לשמוע את ההתפעלות של הלקוחות שלי שמבקרות בקליניקה מדי יום ונהנות מהאווירה החדשה בבית ובקליניקה – הן העדות היומיומית שלי שעשיתי את הדבר הנכון. אין יום שאני לא מחכה לרגע שאחזור הביתה – פשוט כיף גדול לגור, לחיות ולישון בבית החדש שלנו".