"התלבטנו מאוד לגבי עיתוי ההשקעה – עמד לרשותנו הון עצמי שהעלה אבק ורצינו מאוד להשתמש בו להשקעה איכותית. מכיוון שחשוב היה לנו לייצר תשואה משמעותית שתהיה סוג שלה פנסיה נוספת עברנו בעתיד – הבחירה בהשקעה בחו"ל היתה ברורה. ועדיין התזמון היה בעייתי כי מצד אחד היה ברור לנו שנוכל לנצל את הטיימינג כדי לרכוש במחיר מציאה, אבל מצד שני היתה אי וודאות גדולה בגלל המשבר העולמי.

הגענו לנדל"ן לעולם דרך הפייסבוק ומאוד התרשמנו ממה ששמענו. עם כל התהיות שלנו – יצרנו לבסוף קשר ולקחנו את הסיכון גם בגלל שמאוד סמכנו על החברה מנדל"ן לעולם בארץ ובחו"ל – הם עשו רושם של אנשים מקצועיים, רציניים ומאוד מחויבים אלנו וקשובים לצרכים שלנו.

בדיעבד, למרות שהתהליך נמשך מספר חודשים יורת ממה שתכננו בגלל הנסיבות של התקופה – עתה, כמעט שנה מהרגע שנוצר הקשר הראשוני בינינו, אנחנו כול כך שמחים שהלכנו על זה.

יש לנו עתה דירה במרכז סבליה העתיקה, במיקום מעולה, משופצת ומרוהטת להפליא, שמכניסה לנו כסף מדי חודש, בלי שום התערבות מצידנו – אנחנו רק יכולים להיכנס לחשבון שלנו ולוודא שהכול תואם את הדוחות, שחברת הניהול שולחת לנו מדי חודש. אנחנו כבר מחכים בקוצר רוח לעלות על מטוס כדי לראות את הדברים מקרוב".