שמי נטע ואני בת 27 ואני מתגוררת במרכז הארץ. קניתי את דירתי הראשונה בהמלצת אחי ואבי, שרכשו את דירות ההשקעה שלהם בליווי של נדב במסגרת תהליך ליווי מלא שלו. החלטתי להסתייע בנדב כדי ״ללכת על בטוח״, לאור האמון והניסיון החיובי שהיה למשפחתי אתו. 

במהלך כל הדרך נדב נפגש עימי מספר פעמים כדי להסביר וללמד אותי אודות התהליך. בנינו תכנית כלכלית, שתואמת את היכולות שלי הן בהיבט ההוצאות הראשוניות והן בהיבט החזרי המשכנתא השוטפים. ביצענו העמקה לגבי העיר הפוטנציאלית שבחרנו להשקיע בה לפי המלצתו של נדב, תוך התייחסות למחירי הנדל"ן הנוכחיים ולצפי לעליית מחירי הנדל"ן בה. 

הגענו לסיור הכרות בעיר לאחר שנדב איתר וסינן עבורי מספר דירות, שמתאימות לתוכנית העסקית שלי. ביקרנו וסקרנו במשך יום שלם את כל הדירות, תוך כדי שנדב מצביע לי על היתרונות והחסרונות . בסופו של דבר נבחרה דירה מתאימה. 

נדב הכווין אותי לעורכת דין נהדרת ויועץ משכנתאות שעזרו לי בהמשך התהליך. 

יש לציין, שמההתחלה הכל עבד באופן יעיל, בזמינות מלאה לצורכי באווירה נעימה ואכפתיות. הרגשתי ששמתי את הכסף שלי בידיים בטוחות. 

כיום, הדירה מניבה לי את שכר הדירה עפ"י מה שצפינו ומכסה באופן מלא את המשכנתא שלקחתי, בהתאם לתוכנית העסקית שאתה יצאנו לדרך. 

לאור חוסר הידע שלי בתחום ומגבלת הזמן שלי, ברור לי שללא הליווי של נדב הייתי עלולה לבחור לעשות טעויות מהותיות או להתייאש ולא להתקדם בתהליך ועל כן אני ממליצה על תהליך הליווי לרכישת דירה להשקעה באמצעות נדל"ן לעולם.