"חיפשנו יעד השקעה במערב אירופה וספרד נראתה מאוד מעניינת כשבחנו את המספרים. השתכנענו מהאמינות, מהיושרה ומהמקצועיות בנדל"ן לעולם, יחד עם זאת לא באמת הכרנו את ספרד ובטח לא את סביליה. למעשה, הפעם שביקרנו בה כדי לבצע את ההשקעה היתה הפעם הראשונה שלנו באנדלוסיה בכלל, אבל הווייב שקיבלנו מהאזור, האווירה בעיר, בשכונות במרכז העיר שבהן התמקדנו, התיירים הרבים שהציפו אותה כשביקרנו שם – כל אלו נתנו לנו להרגיש שבחירה שעשינו היא מעולה.

המפגש עם בעלי המקצוע ונציגי חברת הניהול היה בלתי אמצעי ויכולנו להבין שמדובר על מקצוענים, אמינים, אכפתיים, שמאוד מחויבים להצלחה שלנו.

אין ספק שכשאתה משקיע בחו"ל יש המון דברים שאתה לא יודע אותם ובאיזשהו מקום אתה צריך קצת תעוזה, ואתה צריך לסמוך על מי שמלווה אותך בכול התהליך בישראל ובחו"ל – עם הליווי שקיבלנו מנדל"ן לעולם ומהצוות בחו"ל זה הרגיש לנו מאוד נכון וככול שהתקדמנו בתהליך כך הבטחון שלנו גדל.

אנחנו כול כך שמחים שלמרות אי הוודאות העזנו, כי אין ספק שזה מקור הכנסה משמעותי עבורנו כבר עתה וודאי גם בעתיד ואנחנו יכולים לומר בביטחון שזו באמת הכנסה פאסיבית שכן רמת המעורבות שלנו בניהול הנכס שואפת לאפס."