הגענו לנדב בעקבות המלצה, לאחר שכבר התנסנו בהשקעות בנכסים בישראל, מתוך רצון לבצע את התהליך באופן מקצועי יותר. 

ההתרשמות הראשונה היתה מהמקצועיות שלו, תוך שימת לב לכל הפרטים בקטנים. לאחר שהכנו תכנית עסקית להשקעה, קיבלתי סקירה מאוד מקיפה ומדויקת על אזור ההשקעה – למה זה נכון להשקיע שם, במקביל לדיון שערכנו על אופציות נוספות, שבשעתו בחנתי אותן. 

שלב איתור הנכס, היה מהיר ומאוד יעיל – בסה"כ ביקרנו ב – 5 נכסים, שנדב איתור והמליץ לנו עליהם. מצאנו נכס בדיוק כמו שרצינו (בינגו), שעמד בכל הקריטריונים שהגדרנו מראש בתוכנית העסקית. 

בחרנו בנכס שדרש שדרוג והשבחה. היתה לנו תמונה תקציבית ברורה מהרגע הראשון וכך היה גם בפועל. זאת, בין השאר, בשל העובדה שנדב עובד עם אנשי מקצוע קבועים. אני קורא לזה שלב ה"רגל על רגל" – אני ישבתי בביתי וצפיתי בטלוויזיה וקיבלתי תמונות של קרמיקות וכלים סניטריים,  שמהן הייתי צריך לבחור ובאופן דומה קיבלתי גם לאורך התקדמות הפרויקט תמונות וצילומים מהשטח. זה היה מאוד נוח ולא היינו צריכים להיטרטר לשום מקום. 

את הנכס ראיתי בסה"כ 3 פעמים: פעם ראשונה בשלב איתור הנכס טרום רכישתו, פעם שניה בתחילת השיפוץ ופעם שלישית לאחר שהנכס היה מוכן להשכרה בתום עבודת השיפוץ וההום סטייג'ינג.

למי שרוצה "ראש שקט" זה הפתרון המושלם – ממש תענוג. נדב התאים לי כמו כפפה ליד ונשארתי גם אחרי סיום התהליך עם חבר לחיים – הוא ממשיך לעזור ולייעץ לי גם היום. 

אני בטוח שגם בהשקעות הבאות שלי, זה האיש ללכת אתו, למרות העובדה שיש לי כבר ניסיון. זה לא מובן מאליו, כשמדובר בתהליך שיש לו התחלה וסוף מוגדרים, שהגורם שליווה אותך בעסקה,  ממשיך ללוות אותך ונותן לך תמיכה מקצועית גם בהמשך. זה משקף את הגישה של נדב וזו גם הסיבה לכך שאני ממליץ עליו ומרגיש מאוד נוח לחזור להשקעות נוספות באמצעותו.