"לקח לנו הרבה זמן (שנים רבות…) להשתכנע לבצע שיפוץ כי לא מצאנו שום דירה בבניין חדש בסביבת מגורינו, שייתן לנו מענה מתאים ויהיה שווה את ההשקעה ואת כל כאב הראש שכרוך ברכישת דירה חדשה.

מצד שני, ידענו שלהיכנס לשיפוץ זו חוויה מפוקפקת, במיוחד לאור העובדה שזיוה היא מהתחום ויודעת בדיוק במה זה כרוך. נוככה עברה שנה ועוד שנה ואנחנו היינו תקועים בדירה שהפכה עם הזמן ישנה, לא מתוחזקת ולא מתאימה לצרכים שלנו ככול שהתבגרנו. כבר כמעט התייאשנו.

כשנפגשנו לראשונה נתתם לנו מההתחלה את התחושה שנוכל לסמוך עליכם ושזה יכול להראות אחרת באמצעותכם. למרות שהיינו סקפטיים (כולם מבטיחים הבטחות אבל לא תמיד מקיימים…) עם התקדמות השלבים ראינו שזה הולך ממש טוב, הרבה יותר חלק ממה שפחדנו והתוצאות היו בהתאמה.

ירדתם בתכנון לפרטי הפרטים ולמרות שהיינו לנו לא פעם שאלות ורצינו לבצע שינוייים – הייתם קשובים וניהלנו שיח מקצועי פורה כדי למצוא את הפתרונות הטובים ביותר שגם לא יכאבו לנו יותר מדי בכיס…

בסופו של דבר, עמדתם במילה שלכם, בעלי המקצוע והספקים שהבאתם לנו לאורך כל התהליך, האופן שבו ניהלתם את הפרויקט ביד רמה, ללא פשרות – כל אלו כול כך לא אופייניים לענף וזה כל פעם הפתיע אותנו מחדש.

תוך חודש וחצי יש לנו בית חדש, מאוד נוח, תפור לפי מידותינו ועל פי דרישותינו, שכול כך כיף לחזור אליו. לא יכולנו לצפות ליותר ואנחנו מאוד מרוצים מההחלטה ומהתוצאה. תודה לכם על הכל ויישר כוח!".