"הגענו לנדל"ן לעולם אחרי ניסיון כושל שלנו להשקעה בארה"ב באמצעות מכר. קצת לפני שחתמנו הרגשנו שמשהו לא מריח טוב ועצרנו הכל. אחרי סיפור ההשקעה שלנו בארה"ב הבנו שמה שצריך להנחות אותנו בבחירת ההשקעה הבאה שלנו זה לא רק איפה להשקיע אלא עם מי להשקיע. הבחירה בנדל"ן לעולם מהבחינה הזו נראתה מהרגע הראשון נכונה לנו. היתה שקיפות מלאה על הכול, במסגרת התוכנית העסקית קבלנו שקירה מאוד רחבה על ההשקעה, על ספרד על סביליה ובהמשך נחשפנו גם עוד לפני שנחתנו בספרד, לאנשי המקצוע וזה היה מאוד חשוב כי מולם אנחנו ממשיכים לעבוד במשך שנים, הרבה אחרי שסיימנו את תהליך הרכישה של הנכס.

ספרד בכלל וסביליה בפרט מהממת – זו היתה תגלית משמחת מאוד – עד כדי כך שזה מקום שהיינו שוקלים לגור בו… האדריכלות, הסדר, הניקיון, האוכל והיין, האנשים החמים – פשוט מקום מקסים לבקר ולחיות בו.

מעבר לעניין העסקי ולרכישת הדירה להשקעה, זו היתה חוויה כול כך נעימה וכיפית, הכול זרם ולמרות שמדובר על כסף לא קטן עשינו את זה ברוגע, בשיקול דעת ובנינוחות, שנובעת גם מהמקום עצמו ומהלווי הצמוד שקיבלנו לאורך כל הדרך. הצוות של נדל"ן לעולם ממשיך לעבוד בצמוד אלנו כדי לוודא שהכול יעבור כמו שצריך ואנחנו מרגישים בטוחים כי יש באמת על מי לסמוך. אין לנו ספק שעשינו בחירה נכונה והתוצאות עד עתה מראות את זה. מחכים כבר לנסיעה הבאה כי אנחנו סקרנים גם לראות איך הנכס שלנו נראה ולא רק בתמונות…".