"ידענו שצריך לשפץ, אבל שנינו כול כך עסוקים ולא רק שזה לא דיבר אלנו – אין לנו מושג בתחום ועם כל הסיפורים של בעלי המקצוע וההסתבכויות, הבנו שזה להכניס את הראש הבריא שלנו למיטה חולה. דחינו כול הזמן את זה ולכן זה פשוט לה קרה.

הכרנו אתכם בליווי שלכם לדירת ההשקעה וכשהבנו שאתם עוסקים גם בליווי פרויקטי שיפוץ דירות למגורים – זה נראה הכי טבעי לקבל מכם הצעה. הרעיון, שתחת קורת גג אחת, אנחנו מקבלים את הכול – מתכנון ראשוני ועד גמר הפרויקט, אפילו כולל תמונות ואביזרים – התאים לנו מאוד, נוכח העומס שבו אנחנו נמצאים וחוסר המוטיבציה שלנו להתעסק ולהישאב לזה.

בפועל, היינו מעורבים איפה שרצינו ואתם טפלתם בכל השאר. הייתם קשובים לצרכים שלנו והעמדתם אותנו על מקומנו במקרים שבהם היו לנו רעיונות ודרישות פחות מדויקות או פחות נכונות מקצועית.

בדיעבד, אנחנו מאוד שמחים על הבחירה בכם, על הדרך המשותפת שעברנו והכי חשוב – על התוצאה המושלמת. זה יצא בדיוק ככה שכשסיימנו את השיפוץ ונכנסו לגור שוב בדירה התחיל משבר הקורונה, שחייב אותנו להשהות הרבה יותר זמן בבית ולעבוד בו כמעט כל הזמן.

אני לא רוצה לחשוב מה היה קורה אם היינו מחכים עוד עם השיפוץ הזה. עכשיו הבית תפור עלינו, כיף לעבוד בו, לשהות בו לחיות בו – כיף של בית. תודה רבה לכם על המקצועיות, על הסבלנות, על השירותיות ועל האיכפתיות – לא סתם זה יצא כול כך מושלם".