נטע

לאור חוסר הידע שלי בתחום ומגבלת הזמן שלי, ברור לי שללא הליווי של נדב הייתי עלולה לבחור לעשות טעויות מהותיות או להתייאש ולא להתקדם בתהליך ועל כן אני ממליצה על תהליך הליווי לרכישת דירה להשקעה באמצעות נדל"ן לעולם.

דודו גלעד

אני מוצא עצמי עתה, חודשים רבים לאחר שהפרויקט כבר הסתיים, ממשיך לברך את נדב כמעט בכל יום כשאני חווה מחדש את תוצאות העבודה האיכותית, שהוא דאג שתבוצע בביתי.

מאור זיו

למי שרוצה "ראש שקט" זה הפתרון המושלם – ממש תענוג. נדב התאים לי כמו כפפה ליד ונשארתי גם אחרי סיום התהליך עם חבר לחיים – הוא ממשיך לעזור ולייעץ לי גם היום. 

נעמי פגיר

נדב היה איש מקצוע וחבר תומך במהלך עבודות השיפוץ/הבניה והיה נוכח ומעורב בכל השלבים בבית – משלב החלום, התכנון, הביצוע והסיום המושלם.

דני ורווית

מעבר לעניין העסקי ולרכישת הדירה להשקעה, זו היתה חוויה כול כך נעימה וכיפית, הכול זרם ולמרות שמדובר על כסף לא קטן עשינו את זה ברוגע, בשיקול דעת ובנינוחות, שנובעת גם מהמקום עצמו ומהלווי הצמוד שקיבלנו לאורך כל הדרך.

איתמר ויצמן

פניתי לנדב כדי לקבל סיוע מקיף מקצה לקצה – וזה בדיוק מה שקיבלתי. שירות מקצועי, אדיב, נעים ומסור. כל התהליך היה שקוף וברור לאורך כל הדרך, תוך כדי הפגנת מקצועיות בכל שלב. אני ממליץ בחום לעבוד עם נדב ונדל"ן לעולם.