דודו גלעד

אני מוצא עצמי עתה, חודשים רבים לאחר שהפרויקט כבר הסתיים, ממשיך לברך את נדב כמעט בכל יום כשאני חווה מחדש את תוצאות העבודה האיכותית, שהוא דאג שתבוצע בביתי.

נעמי פגיר

נדב היה איש מקצוע וחבר תומך במהלך עבודות השיפוץ/הבניה והיה נוכח ומעורב בכל השלבים בבית – משלב החלום, התכנון, הביצוע והסיום המושלם.

בית החלומות של זיוה וארנון

למרות הלו"ז הצפוף ולמרות שהשיפוץ נפל ממש על תקופת חגי תשרי – עמדנו בלוח הזמנים כמו גם בתקציב והתוצאה היתה מעבר לציפיות – בית חלומות אמיתי שיצר למשפחה ובעיקר לזיוה ולאבינועם שדרוג מהותי באיכות החיים, בנוחות, בפונקציונאליות של הבית על כל חלליו ובנעימות וברוגע שהוא משווה לכל הבאים בו.

זיוה ואבינועם

תוך חודש וחצי יש לנו בית חדש, מאוד נוח, תפור לפי מידותינו ועל פי דרישותינו, שכול כך כיף לחזור אליו. לא יכולנו לצפות ליותר ואנחנו מאוד מרוצים מההחלטה ומהתוצאה. תודה לכם על הכל ויישר כוח!".   

איילת ועמית

אני לא רוצה לחשוב מה היה קורה אם היינו מחכים עוד עם השיפוץ הזה. עכשיו הבית תפור עלינו, כיף לעבוד בו, לשהות בו לחיות בו – כיף של בית. תודה רבה לכם על המקצועיות, על הסבלנות, על השירותיות ועל האיכפתיות – לא סתם זה יצא כול כך מושלם".   

בית החלומות של איילת ועמית

בלוח הזמנים המתוכנן, בתקציב שהערכנו מראש הגענו לתוצאה שאיילת ועמית לא חלמו עליה – בית חדש, מודרני, נוח, חם, מזמין, נעים, שמשמש וישמש אותם לעוד המון שנים.

תאיר

בשורה התחתונה להפתעתנו, עמדתם בלוח הזמנים הקצר, שנראה לנו הזוי בהתחלה, במסגרת התקציב שהגדרנו לעצמנו ואנחנו כול כך שלמים עם התוצאה. כל יום אני מברכת מחדש על ההחלטה לבחור בכם ועל הבית החדש שקיבלתי בעזרתכם.

מה הליווי שלכם כולל?

מניסיוננו הנצבר עם מאות לקוחות במאות עסקאות שבצענו בעשור האחרון, חשוב מאוד לבצע את התהליך באופן מקצועי מתחילתו ועד סופו. הרבה משקיעים בתחילת דרכם טועים בתפיסה כי בחירה באזור ההשקעה הנכון ומציאת הנכס המתאים ב"מחיר מציאה" הוא המפתח העיקרי ואף היחידי בביצוע השקעה טובה. זה בהחלט נושא חשוב מאוד ובחירת הנכס הנכון במיקום הנכון ובמחיר […]

מהם אזורי ההשקעה שאתם ממליצים עליהם?

אזורי ההשקעה שאנו ממליצים עליהם בישראל אינם קבועים לאורך הזמן, אלא משתנים בהתאם לפרמטרים רלוונטיים, שמשפיעים על רווחיות ההשקעה, במונחי התשואה השוטפת (שכר הדירה) ובמונחי ההשבחה (עליית ערך הנכסים).  באופן עקרוני, תפיסת העולם שלנו היא של "שונאי סיכון", כלומר השקעות עם רמת בטחון גבוה. משום כך, באופן עקרוני אנחנו ממליצים על מרכז הארץ ועל אזורי […]

בית החלומות של תאיר ואבינועם

עם כל המורכבות של העמידה בלו"ז, עמדנו גם במסגרת התקציבית ובאיכות כדי שהתוצאה תהיה מעולה, לשביעות רצונם המלא של הלקוחות.