אוסנת וקורן

ההכרות שלנו באמצעות נדל"ן לעולם, עם אנשי המקצוע שליווי את כל התהליך: עו"ד, בנק למשכנתאות, אדריכל ונציגי חברת הניהול, עם העיר עצמה והמיקום המעולה של הנכס שלנו – כל אלו נתנו לנו המון שקט ובטחון.

שאול ועדנה

יש לנו עתה דירה במרכז סבליה העתיקה, במיקום מעולה, משופצת ומרוהטת להפליא, שמכניסה לנו כסף מדי חודש, בלי שום התערבות מצידנו – אנחנו רק יכולים להיכנס לחשבון שלנו ולוודא שהכול תואם את הדוחות, שחברת הניהול שולחת לנו מדי חודש. אנחנו כבר מחכים בקוצר רוח לעלות על מטוס כדי לראות את הדברים מקרוב".   

נועם ואורית

אנחנו כול כך שמחים שלמרות אי הוודאות העזנו, כי אין ספק שזה מקור הכנסה משמעותי עבורנו כבר עתה וודאי גם בעתיד ואנחנו יכולים לומר בביטחון שזו באמת הכנסה פאסיבית שכן רמת המעורבות שלנו בניהול הנכס שואפת לאפס."   

דני ורווית

מעבר לעניין העסקי ולרכישת הדירה להשקעה, זו היתה חוויה כול כך נעימה וכיפית, הכול זרם ולמרות שמדובר על כסף לא קטן עשינו את זה ברוגע, בשיקול דעת ובנינוחות, שנובעת גם מהמקום עצמו ומהלווי הצמוד שקיבלנו לאורך כל הדרך.

מה הם הערכים המוספים שניתן להשיג בליווי שלכם?

רכישה של נכס להשקעה נראית אולי על פניה כתהליך פשוט שלא מצריך מיומנויות מקצועיות משמעותיות אבל כדי להשיג רווחים גבוהים במיוחד נדרשים מיומנות, ניסיון, ידע, מומחיות. הערכים המוספים ללקוח בליווי שלנו הנם: העלאת רמת הבטחון בעסקה – אנו משיגים זאת ע"י: ביצוע בחינה מעמיקה של היכולות הפיננסיות של הלקוח והתאמת התוכנית העסקית לכך, כדי למנוע […]

מה הליווי שלכם כולל?

מניסיוננו הנצבר עם מאות לקוחות במאות עסקאות שבצענו בעשור האחרון, חשוב מאוד לבצע את התהליך באופן מקצועי מתחילתו ועד סופו. הרבה משקיעים בתחילת דרכם טועים בתפיסה כי בחירה באזור ההשקעה הנכון ומציאת הנכס המתאים ב"מחיר מציאה" הוא המפתח העיקרי ואף היחידי בביצוע השקעה טובה. זה בהחלט נושא חשוב מאוד ובחירת הנכס הנכון במיקום הנכון ובמחיר […]

מהם אזורי ההשקעה שאתם ממליצים עליהם?

אזורי ההשקעה שאנו ממליצים עליהם בישראל אינם קבועים לאורך הזמן, אלא משתנים בהתאם לפרמטרים רלוונטיים, שמשפיעים על רווחיות ההשקעה, במונחי התשואה השוטפת (שכר הדירה) ובמונחי ההשבחה (עליית ערך הנכסים).  באופן עקרוני, תפיסת העולם שלנו היא של "שונאי סיכון", כלומר השקעות עם רמת בטחון גבוה. משום כך, באופן עקרוני אנחנו ממליצים על מרכז הארץ ועל אזורי […]

סיפור ההשקעה של אוסנת וקורן – Libreros

התשואה השוטפת מהדירה לאורך השנים עולה על 10% ובאופן עקבי היא גם גדלה משנה לשנה ככול שמתווספות הביקורות – יותר מחמאות ותשבחות מהנכס ומרמת האירוח ע"י המתארחים בו.

סיפור ההשקעה של דני ורוית – Socorro

הדירה מייצרת לנו תשואה שוטפת של 8-10% ובהתחשב בעליית הערך ובעובדה שיש משכנתא של 60% מערך הנכס בתנאים של 2.5% קבועה לא צמודה ל – 20 שנים – אנחנו צופים להחזיר את ההשקעה תוך כ – 5 שנים בלבד.

סיפור ההשקעה של נועם ואורית – CDT

תשואה השוטפת מהדירה לאורך השנים עומד על כ – 9% ועליית הערך של הדירה עומדת על כ – 7% בממוצע לשנה.