נטע

לאור חוסר הידע שלי בתחום ומגבלת הזמן שלי, ברור לי שללא הליווי של נדב הייתי עלולה לבחור לעשות טעויות מהותיות או להתייאש ולא להתקדם בתהליך ועל כן אני ממליצה על תהליך הליווי לרכישת דירה להשקעה באמצעות נדל"ן לעולם.

מאור זיו

למי שרוצה "ראש שקט" זה הפתרון המושלם – ממש תענוג. נדב התאים לי כמו כפפה ליד ונשארתי גם אחרי סיום התהליך עם חבר לחיים – הוא ממשיך לעזור ולייעץ לי גם היום. 

עירית וצפריר

לאור ההצלחה בפעם הראשונה ומכיוון ששנינו עסוקים מאוד בעבודה ובגידול הילדים – רצינו שילווה אותנו משהו מקצועי, אמין, שנוכל לסמוך עליו ונוכל במקביל להמשיך בשגרת חיינו. הבחירה בנדב היתה פשוטה.

גילה

נדב הראה לי שזה אפשרי ולקח אותי צעד, צעד לאורך כל התהליך כדי להגיע לדירת ההשקעה שלי בזמן קצר עם מעורבות מינימאלית שלי כשמהרגע הראשון הוא נסך בי בטחון ולכן הרגשתי שאני בדרך הנכונה. המקצועיות שלו, הירידה לפרטים, האיכפתיות, אנשי המקצוע המדהימים שעובדים איתו – כל אלו הביאו לתוצאה שלא חלמתי עליה

סיפור ההשקעה של גילה

בתוך כשנה וחצי הרווח הכספי הכללי (משכירות ומעליית ערך הנכס), אילו גילה היתה מוכרת את דירתה היה עומד על כ – 250,000 ש״ח שמתורגם לתשואה כוללת על ההון עצמי של כ – 20%  בממוצע לשנה.

שגיא

אין ספק שהצלחתם לשנות את כללי המשחק מנקודת מבטו של הלקוח בכל הנוגע להשקעה בנדל"ן, להנגיש ולהקליל את התהליך באופן שרק מעורר תיאבון לעוד מזה. אני ממליץ ומפנה את חברי ועמיתי ללכת בדרך זו ויפה שעה אחת קודם.

סיפור ההשקעה של הילה ושגיא

תוך פחות מ-3 חודשים סיימנו את כל התהליך משלב התוכנית העסקית ועד ההשכרה עם תוצאות הרבה יותר טובות ממה שתכננו מראש. ההשקעה בוצעה ב – 2019 במסגרתה נרכשה דירה במרכז הארץ שהשיאה תשואה כוללת על ההון העצמי (תשואה שוטפת + עליית ערך/השבחה)של כ – 25% לשנה.

למה לבחור דווקא בכם? מהם הערכים המוספים שניתן להשיג בליווי שלכם?

רכישה של נכס להשקעה נראית אולי על פניה כתהליך פשוט שלא מצריך מיומנויות מקצועיות משמעותיות אבל כדי להשיג רווחים גבוהים במיוחד נדרשים מיומנות, ניסיון, ידע, מומחיות. הערכים המוספים ללקוח בליווי שלנו הנם: העלאת רמת הבטחון בעסקה – אנו משיגים זאת ע"י: ביצוע בחינה מעמיקה של היכולות הפיננסיות של הלקוח והתאמת התוכנית העסקית לכך, כדי למנוע […]

מה הליווי שלכם כולל?

מניסיוננו הנצבר עם מאות לקוחות במאות עסקאות שבצענו בעשור האחרון, חשוב מאוד לבצע את התהליך באופן מקצועי מתחילתו ועד סופו. הרבה משקיעים בתחילת דרכם טועים בתפיסה כי בחירה באזור ההשקעה הנכון ומציאת הנכס המתאים ב"מחיר מציאה" הוא המפתח העיקרי ואף היחידי בביצוע השקעה טובה. זה בהחלט נושא חשוב מאוד ובחירת הנכס הנכון במיקום הנכון ובמחיר […]

מהם אזורי ההשקעה שאתם ממליצים עליהם?

אזורי ההשקעה שאנו ממליצים עליהם בישראל אינם קבועים לאורך הזמן, אלא משתנים בהתאם לפרמטרים רלוונטיים, שמשפיעים על רווחיות ההשקעה, במונחי התשואה השוטפת (שכר הדירה) ובמונחי ההשבחה (עליית ערך הנכסים).  באופן עקרוני, תפיסת העולם שלנו היא של "שונאי סיכון", כלומר השקעות עם רמת בטחון גבוה. משום כך, באופן עקרוני אנחנו ממליצים על מרכז הארץ ועל אזורי […]