אורלי, עו"ד במקצועה ואלברטו, מנהל פרויקטים עצמאי כבני 60, הבינו שהם חייבים להגדיל את ההכנסה שלהם לקראת יציאתם לגמלאות. לאחר שכבר שהשקיעו בעבר בישראל ובחו"ל הם בחרו להשקיע בספרד, כדי לנצל את מחירי הנכסים הנמוכים ועל מנת ליצור לעצמם תוספת הכנסה שוטפת משמעותית.
בשלב הכנת התוכנית העסקית ראינו שהשקעה במדריד תביא להשגת המטרות שלהם באופן מיטבי. טסתי למדריד כדי לאתר עבורם את הנכס המתאים – הכוונה הייתה למצוא דירה באזור התיירותי של העיר (ב – Centro) שניתן יהיה להשכיר אותה לתיירים לטווח קצר. ביקרתי ובחנתי עשרות דירות ובסופו של דבר התמקדתי בנכס אחד, שהיה שיש לו את הפוטנציאל הגבוה ביותר לייצר עבורם הכנסה חודשית מאוד גבוהה בשל מיקומו ומאפייניו המיוחדים.
מדובר על דירה של כ – 90 מ"ר נטו במרכז מדריד כ – 50 מ' מהרחוב הראשי שם (Gran Via) – זהו מיקום מנצח בשכונה טרנדית ומבוקשת ביותר. הדירה לא עברה שינוי משמעותי במבנה שלה מאז בנייתה בשנת 1900 ולכן היה ברור שנדרש לבצע בה "מהפיכה".
לאחר שבצענו את בדיקות הנאותות ההנדסיות והמשפטיות עם אנשי הצוות שלנו במדריד הגשנו הצעה ובתוך שבועיים חתמנו על הסכם הרכישה הראשוני. בני הזוג ביקשו וקיבלו משכנתא של כ – 60% ממחיר הנכס אותה פרסו ל – 20 שנים בריבית קבועה ולא צמודה של 2.5%. תוך חודשיים קיבלנו את מפתחות הדירה ומיד התחלנו בעבודות השיפוץ שנמשכו 3 חודשים כשבסיומם קיבלנו דירה מדהימה של 3 חדרי שינה, 2 חדרי רחצה וחלל ציבורי גדול במיוחד. מעבר לקסמה של הדירה היא גם נוחה ופונקציונאלית, מפוארת ומפנקת

תוכניות הדירה לפני

תוכניות הדירה אחרי

עתה יש לאורלי ולאלברטו דירת חלומות במרכז מדריד, שמושכרת ב 85% מהזמן במחיר ממוצע
ללילה של € 220. הבעיה היא, שאלברטו בנה על זה שהם יוכלו לשהות בדירה ולהנות ממדריד
מעת לעת ולאור הנתונים המרשימים האלה זו משימה לא פשוטה…

ממליצים מספרים