רקע

זה לקח המון שנים, למען האמת מהרגע שעברו לגור בדירה שלהם לפני עשרות שנים, עד הרגע שנפגשנו, כדי שירגישו מספיק בטוחים להיכנס "להרפתקה" הזו שלשפץ את הבית שלהם ולהפוך אותו כמו שבאמת רצו ל – "בית החלומות" שלהם. הם חשבו לא פעם לעשות את זה אבל לא מצאו משהו יוכלו לסמוך עליו שיעשה באמת את מה שהם רוצים, שיהיה אמין, שיעמוד בזמן ובתקציב שהתחייב עליו וכמו הרבה אנשים פשוט ויתרו – עד שהגענו. כבר בפגישה הראשונה הם הבינו שזה יהיה משהו אחר וכשהבטחנו להם שכל הסיפור לא ימשך מרגע התחלת העבודות ועד הסיום יותר מחודש וחצי – הם לא האמינו.  

התהליך

בצענו חקר צרכים עמוק כדי להבין בדיוק מה הם רוצים וצריכים, לקחנו בחשבון שהילדים כבר אוטוטו עוזבים את הבית ואיך להתאים את החדרים שלהם לסיטואציה החדשה כמו גם את הקליניקה של תאיר שהיתה בממ"ד הדירתי, ששימשה אותה לא מעט שעות ביום. חדר השינה הנוכחי היה קטן וצפוף וחדרי הרחצה לא נוחים ודי מוזנחים. והמטבח… לא ממש תאם את העובדה שתאיר היא בשלנית מעולה. חשוב היה לפתוח בפניהם אפשרויות שיכולות להפוך את הדירה ל – "בית", שיענה על כל הציפיות שלהם עכשיו ובעשרים השנים הבאות לפחות. שמחנו שהם בחרו בנו לבצע לא רק את התכנון, אלא גם את הביצוע ואת הסטיילינג והשאירו לנו את המפתחות לכך תרתי משמע.

תמונות הנכס לפני השדרוג

ביקשנו מהם לפנות את הדירה והבטחנו שלא נצטרך יותר מחודש וחצי (הם השכירו דירה לחודשיים עם אופציה להארכה…), השלמנו את תוכניות הביצוע המפורטות, ריכזנו את הצעות המחיר ואישרנו את התקציב שהיה סביר מאוד ביחס למהפך שתכננו – למעשה, לא נשאר כמעט כלום למעט מספר מצומצם של רהיטים וציוד מכל מה שהיה בדירה. ברגע שהם יצאו מהדירה הקבלן נכנס לעבודות ההריסה.

תמונות הנכס אחרי השדרוג

תוך פחות מ – 6 שבועות המלאכה הושלמה וזה כלל חוץ מהשיפוץ עצמו גם ניקיון, הזמנה ואספקת ריהוט וציוד, אספקה ותליית תמונות, וילונות, אביזרים, עציצים ומה לא.

התוצאות

עם כל המורכבות של העמידה בלו"ז, עמדנו גם במסגרת התקציבית ובאיכות כדי שהתוצאה תהיה מעולה, לשביעות רצונם המלא של הלקוחות.

וזה מה שתאיר אמרה לנו עם כניסתם לבית החדש:

"חיכינו המון זמן עד שהשתכנענו שאנחנו יכולים לצאת לדרך עם השיפוץ הזה – זה נראה לנו נורא מסובך וחששנו, כמו הרבה חברים שלנו, שזה יהיה בור בלי תחתית. לא מצאנו אף אחד שבאמת אפשר לסמוך עליו – עד שפגשנו אתכם. די מהר הבנו שמדובר על משהו אחר, שזה עובד אחרת, שיש לכם אחריות כוללת על כל התהליך – תכנון, ביצוע, ניהול מהריסת הקירות ועד הפרטים הכי קטנים של איזה שעון קיר לתלות איפה ומה יהיה גוון הווילונות וכמה כריות יהיו על כל כורסא. לקח לנו קצת זמן אבל די מהר נתנו בכם אמון כי ראינו שזה פשוט עובד. בשורה התחתונה להפתעתנו עמדתם בלוח הזמנים הקצר שנראה לנו הזוי בהתחלה, במסגרת התקציב שהגדרנו לעצמנו ואנחנו כול כך שלמים עם התוצאה. כל יום אני מברכת מחדש על ההחלטה לבחור בכם ועל הבית החדש שקיבלתי בעזרתכם. כיף לי במיוחד לשמוע את ההתפעלות של הלקוחות שלי שמבקרות בקליניקה מדי יום ונהנות מהאווירה החדשה בבית ובקליניקה – הן העדות היומיומית שלי שעשיתי את הדבר הנכון".   

תוכניות הדירה לפני

תוכניות הדירה אחרי

תוך פחות מ – 6 שבועות המלאכה הושלמה וזה כלל חוץ מהשיפוץ עצמו גם ניקיון, הזמנה ואספקת ריהוט וציוד, אספקה ותליית תמונות, וילונות, אביזרים, עציצים ומה לא.

ממליצים מספרים