רכישה של נכס להשקעה נראית אולי על פניה כתהליך פשוט שלא מצריך מיומנויות מקצועיות משמעותיות אבל כדי להשיג רווחים גבוהים במיוחד נדרשים מיומנות, ניסיון, ידע, מומחיות. הערכים המוספים ללקוח בליווי שלנו הנם:

העלאת רמת הבטחון בעסקה – אנו משיגים זאת ע"י:

  • ביצוע בחינה מעמיקה של היכולות הפיננסיות של הלקוח והתאמת התוכנית העסקית לכך, כדי למנוע אי עמידה תקציבית ו/או תזרימית בעסקה מלכתחילה. 
  • בחירת השקעות עם רמת סיכון מאוד נמוכה – זה בא לידי ביטוי בבחירת אזור השקעה, בבחירת הנכס וכן בביצוע בדיקות נאותות קפדניות וללא פשרות, שכוללות בדיקות נאותות משפטיות, שמאות מוקדמת ולעיתים אף בדיקות הנדסיות.  
  • ליווי הלקוחות גם בתהליך ההשכרה ובבחירת השוכרים כדי למקסם את התפוסה ולמזער תופעה של שוכרים בעיתיים. 
  • אנו יוצרים וודאות גבוהה מאוד כתוצאה מהניסיון הרב שלנו במאות עסקאות, בכל הנודע להערכת תקציב העסקה בהיבט מחיר הנכס הנרכש ובהיבט של כל ההוצאות הנלוות הנגזרות מביצוע העסקה. יותר וודאות = יותר בטחון!

חסכון בעלויות התהליך – המטרה שלנו היא להגדיל את רווחיות של ההשקעה ללקוח. כדי להשיג זאת אנו פועלים לא רק להגדלת הכנסות וההשבחה, אלא גם למזעור ההוצאות. הדבר בא לידי ביטוי בממדים הבאים:

  • איתור נכס במחיר תחרותי וניהול מו"מ מסחרי לשיפור מירבי של תנאי הרכישה
  • חיבור לבעלי מקצוע איכותיים לכל אורך התהליך, שמצעים מעטפת שירות רחבה במחירי הנחה ללקוחות שלנו
  • השגת מימון מקסימאלי, באופן שממזער את עלויות הריבית
  • ליווי וסיוע בניהול הנכס לצמצום הוצאות התחזוקה 

תשואה עודפת – הבחירה באזור השקעה, שמייצר תשואה שוטפת גבוהה באופן יחסי והוא בעל פוטנציאל גבוה לעליית ערך, בד בבד עם ביצוע התאמות נכונות בנכס והכנתו להשכרה באופן מקצועי, בתהליך מכירתי נכון, מביאים לידי כך, שהמשקיעים שלנו נהנים מתשואות הגבוהות באופן משמעותי ביחס למקובל בשוק בכלל ובאזורי ההשקעה הספציפיים שבהם רכשנו להם נכסים בפרט.   

תהליך קצר וממוקד – שיטת העבודה היעילה והמוכחת שלנו, ההכרות המעמיקה עם אזורי ההשקעה, היכולת שלנו להפעיל את מעטפת בעלי המקצוע שנדרשים בתהליך באופן שיתעדפו את  לקוחותינו – כל אלו מאפשרים לנו לבצע את התהליך בזמן קצר, תוך מזעור בזבוזי. Time is Money ואנחנו מתייחסים בכובד ראש לעלות הזמן של הלקוחות שלנו.  הלקוחות יכולים לבחור את רמת המעורבות שלהם בתהליך – אנחנו מצדנו מסוגלים לבצע את כולו עם מעורבות מינימאלית ומינימום זמן של הלקוחות.

One Point of Contact – למרות שלאורך התהליך מעורבים הרבה גורמים, הלקוח רואה אותנו כגורם המרכזי בתהליך כשהכול מתבצע באמצעותנו וכל התקשורת נעשית מולנו. גישה זו מונעת זריקת אחריות בין גורמים שונים ונפילת דברים בין הכיסאות. לעיתים רבות, כשהדבר לא מטופל באמצעותנו ולא כראוי, היעדר גורם מרכזי המנהל את התהליך, גורר לעיכובים במקרה הטוב ולטעויות ולהגדלת עלויות העסקה במקרה הרע. 

ראש שקט – העובדה שאנו דוגלים בביצוע עסקאות בטוחות גם במחיר של ביטול עסקאות, שיטת העבודה היעילה והמוכחת שלנו, תפיסת האחריות וגישת המחויבות שלנו ללקוחותינו והיושרה שלנו – כל אלו מביאים לפניות הלקוח ולכך שהלקוח יכול להיות רגוע ובטוח לאורך כל התהליך וגם אחריו. איננו ממליצים ואיננו מבצעים עסקאות ללקוחות שלא היינו מבצעים לעצמנו. אנו פועלים באזורי ובתחומי השקעה שאנו משקיעים בהם כמשקיעים פרטיים בעצמנו. יצירת האמון בינינו לבין הלקוחות הנה בבסיס תפיסת העולם שלנו כשהשירותיות ללקוח מהווה ערך משמעותי בעיננו. למרות שאנו פועלים בסביבה תחרותית, שלעיתים הערכים של יושרה, מקצועיות, שיטתיות, מחויבות ואחריות לא מתקיימים בה, אנחנו לא מוכנים לוותר עליהם כי כאלה אנחנו!

יחס אישי – נדל"ן לעולם היא חברת בוטיק ובכך יתרוננו. אנו מאמינים, שעסקת נדל"ן הנה פעילות משמעותית והרבה פעמים חד פעמית, לא רק בגלל הכסף הגדול הכרוך בה, אלא גם מכיוון שהיא דורשת מוכנות ופניות מנטאלית. ככזו היא דורשת שימת לב לפרטים ולאנשים. משום כך איננו מתפשרים על ליווי אישי וצמוד של לקוחותינו לאורך כל התהליך, כדי שיחושו שהם בידיים בטוחות ושנימן מענה לכל הצרכים, השאלות וההתלבטויות שלהם. אנו ממשיכים לשמור על קשר עם לקוחותינו גם שנים אחרי שסיימנו את התהליך כדי להבטיח שיקבלו את המענים הנדרשים, לא יעשו טעויות וימקסמו את הרווחים מהשקעתם.  

השורה התחתונה היא שע"י בחירה בנו ובליווי שלנו תהיה לכם דירה איכותית ורווחית מאוד להשקעה, בזמן קצר, עם מינימום התעסקות שלכם, ברמת בטחון גבוהה ועם מעט מאוד כאב ראש.